MountainsTehran
 
با سلام،
 
اینجانب سیاوش شاهرس، عضو رسمی انجمن مشاورین مهاجرت کانادا، با مجوز از دولت فدرال کانادا، به همراه همکارانم در شرکت مهاجرتی شاهرس، برای انجام تمام امور مهاجرتی در خدمات هموطنان گرامی هستم.
 
مهاجرت، شاید یکی از مهمترین و سختترین تصمیماتی باشد که یک شخص در طول زندگی میگیرد. و انجام این تصمیم، شامل تغییرات بسیاری در نحوه زندگی و تجربه جدیدی از زندگی در یک فرهنگ جدید، با عادتها و رسوم متفاوت میباشد که در برخی موارد شاید عادت کردن به این تغییر، برای بعضی آسان تر و برای بعضی هم کمی سختتر باشد. ولی در آخر، مهم ترین نکته این است که قدم گذاشتن در این راه پر پیچ و خم مهاجرت ، آسان نبوده و متاسفانه در مورد کشور کانادا، درصد کمی از متقاضیان مهاجرت  جواب قبولی دریافت کرده و موفق میشوند که به این کشور زیبا و پهناور مهاجرت کنند و این فرهنگ و راه زندگی جدید را تجربه کنند.
 
شرکت مهاجرتی ما مصمم است که در هر مرحله از امر مهاجرت، شما را یاری داده و با استفاده از تجربیات ما، شرایط قبولی بالاتری برای پرونده مهاجرتی شما به وجود آوریم. ما با توجه به شرایط خاص هر متقاضی، بهترین و مطمئن ترین روش برای مهاجرت در کمترین وقت و با کمترین هزینه را به شما توصیه کرده و در هر قدم از این راه، با شما خواهیم بود.
 
شرکت مهاجرتی شاهرس، به همراه متخصصین امور مهاجرت در دفاتر ایران و دفتر اصلی در شهر ونکوور، کانادا،  در خدمت هموطنان گرامی میباشد. اگر مایل هستید که اطلاعات بیشتری راجع به ما داشته باشید ، و یا هر سوالی مربوط به امور مهاجرتی خود به کانادا داشتید، این فرم را تکمیل کرده و به ما ارسال نمایید تا در اولین فرصت ، به شما پاسخگو باشیم. همچنین اگر مایل هستید که بدانید با توجه به شرایط خاص شخصی ، چه راهی برای مهاجرت به کانادا برای شما بهتر است، این پرسشنامه را تکمیل کرده و به ما بفرستید تا در اسرع وقت، بدون هیچ هزینه، شرایط شما را برسی کنیم و بهترین روش مهاجرت را به شما توصیه کنیم.
 
به امید همکاری با شما در آینده ، 
 
شاد و پیروز باشید.
 
سیاوش شاهرس